KURUMSAL

MYSOFT DİJİTAL DÖNÜŞÜM HAKKINDA

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş. bilişim sektöründe deneyimli bir ekibin bir araya gelmesiyle dijital dönüşüm alanında hizmet vermek üzere 2008 yılında kurulmuştur.

Genç ve dinamik ekibimiz ile firmaların dijital gelişimine destek olmak ve yüksek teknoloji yazılımlarının entegrasyonu ile ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve süreçlerini geliştirmek amacıyla yola çıktık.

Şirketlerin iş süreçlerini daha etkin ve verimli kullanmalarını sağlayan çözümler sunmaktayız. 

Bu çözümler içerisinde şirketlerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere, kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, sistem entegrasyonu uygulamalarının yanı sıra, süreç analizi ve tasarımı, proje yönetimi, eğitim ve sistem optimizasyon hizmetleri bulunmaktadır.

Yıllar geçtikçe birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın bize sonuna kadar güvenmesi ve yaptığımız projelerin iş ortaklarımıza olan pozitif etkilerini yüksek oranda görmek bizi çok mutlu ediyor.

Gelişen teknoloji ve değişen dünya bizi daha da heyecanlandırıyor. Araştırmayı ve geliştirmeyi seviyoruz. Bu yolda azimle çalışarak, yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi ve birikim ile sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. 

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın sektörel ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve gelişimine destek olmak amacıyla aynı azimle ve motivasyonla çalışmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

İnovatif çözümlerle iş dünyasının dijital dönüşümüne katkı sağlayan hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren lider bir teknoloji şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

En güncel teknolojik gelişmeleri kullanarak, kalite hedeflerimiz doğrultusunda insana değer vererek, ürettiğimiz yenilikçi çözümlerle insanların ve şirketlerin gerçek gücünü ortaya çıkarmalarını sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Güvenirlilik, dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı, pozitif yaklaşım, müşteri odaklılık, takım ruhu ile inovatif çalışma, yenilikçilik, sürekli gelişim. Değerlerimizden ödün vermeden, hayallerimizden vazgeçmeden sürekli ilerlemeyi ve en iyi olma hedefimizi kararlılıkla sürdüreceğiz.

MYSOFT DİJİTAL DÖNÜŞÜM A.Ş.

Smart Life & Mysoft İş Ortaklığı İle Artık Daha Güçlü

24.12.2021 17:06:39

Smart Life Yazılım; e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye ve e-Adisyon gibi projelerinde Mysoft ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Devamı

Dijital Operasyon Merkezimiz Tokat Teknopark'ta Açıldı!

30.09.2019 17:44:14

DİJİTAL OPERASYON MERKEZİMİZ TOKAT TEKNOPARK'TA 1 KASIM 2019'DA AÇILDI

Devamı

Mysoft Son 3 Yıllık Mali Verilerini Açıkladı: İşte O Veriler

16.09.2019 14:27:47

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş.'nin  güçlü büyümesi devam ediyor.

Devamı

Mysoft 3 Yılda 5 Kat Büyümeyi Hedefliyor

22.08.2019 00:00:00

Mysoft Dijital Dönüşüm yeni yapılanması ile kurumsal hedeflerini ciddi derecede büyüttü.

Devamı

Yenisafak.com : Mysoft 3 Yılda 5 Kat Büyümeyi Hedefliyor

22.07.2019 17:00:47

Genel Müdürümüz Hüseyin Şahin:Şirketler, ekiplerini ve iş fırsatlarını izlemede zorlanıyor.

Devamı

Marmara Üniversitesi'nden Mysoft'a Ödül

29.06.2019 16:05:24

Dijital Atöyle kapsamında yapılan çalışmalar nedeniyle Marmara Üniversitesinden ödül aldık.

Devamı
WhatsApp