İŞ ORTAKLIĞI

İş Ortaklığı ekosistemimiz Mypartner'e katılın, güçlerimizi birleştirelim birlikte büyüyelim

Geleceği birlikte tasarlayalım!

Mysoft olarak faaliyete başladığımız ilk günden itibaren işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayan, iş süreçlerini kolaylaştıran ve hız katan çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile verimliliği artırmanın yanı sıra kârlılığı maksimum seviyeye çıkarmak için yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Rekabetin çok yoğun olduğu sektörümüzde en kaliteli hizmeti, alanında en yetkin çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız ve tüm paydaşlarımızla sağlıyoruz.

İnovatif çözümlerimiz, şeffaf, paylaşımcı ve vizyoner anlayışımızla, iş ortaklarımızla birlikte büyüyeceğimize yürekten inanıyoruz.

Türkiye'nin en dinamik ve yenilikçi markasıyız

Kurumsal işletmelerden, mikro işletmelere varıncaya kadar her ölçekten firma için yazılım çözümleri üretiyoruz. İnovatif ürün ve hizmetlerimiz ile 100'den fazla ülkede binlerce müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Tamamen yerli yazılımlarımız; Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Elektronik Belge (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-SMM, e-MM vb.), Ön Muhasebe Programı, İleti Yönetim Sistemi ve KVK Açık Rıza Onay Yönetimi gibi çok sayıda çözümlerimiz ile hızlı, kesintisiz ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

 

Mypartner iş ortaklığı platformumuz ile birlik olmanın gücüne inanıyoruz. Gelin iş ortaklığı ekosistemimize katılın, güçlerimizi birleştirelim birlikte büyüyelim.

İŞ ORTAKLIĞI YAPTIĞIMIZ ALANLAR

Satış İş Ortaklığı

Satış İş Ortaklığı Programımız, yukarıda saydığımız ürünlerimizin satış süreçlerini kapsamaktadır. Ürünlerimiz lisans veya aylık kiralama şeklinde satılmaktadır. Lisanslama şekline bağlı olarak gelir paylaşım oranları farklıdır. Gelir paylaşım modellerinde iş ortağımızın daha fazla kazanmasını önemsiyoruz.

İş ortağımıza satış sürecinde her türlü desteği vererek, istedikleri satış hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak yaklaşımları ortak planlıyoruz. İş ortaklarımız, satış fırsatına ait tüm süreçleri kendilerine sağladığımız bir portal üzerinden takip etme imkanına sahiptir.

Satış İş Ortaklığı Çalışma Modellerimiz

  • Müşteri adayı yönlendirme
  • Satış sürecini ortak yürütme
  • Tüm satış sürecinin iş ortağı tarafından yürütülmesi

Ayrıca Mysoft olarak operasyon merkezimiz aracılığıyla tespit ettğimiz potansiyel müşteri adaylarını da iş ortaklarımızla paylaşmaktayız.

Danışmanlık İş Ortaklığı

Danışmanlık İş Ortaklığı Programımız, Mysoft ürünlerinin proje yönetimi, uygulama ve eğitim hizmetlerini kapsamaktadır. Danışmanlık İş Ortaklığı projelerinde iş ortaklarımızla, proje bazlı anahtar teslim danışmanlık süreçlerinin yanı sıra Adam/Gün üzerinden de çalışmaktayız.

İş ortağımız kendi sattığı projelerin danışmanlık hizmetlerini yürütebildiği gibi başka iş ortaklarımızın danışmanlık hizmetlerini de yürütebilir. İş ortağımız olarak danışmanlığını yaptığınız projelerin bakım ve destek süreçlerini de üstlenerek sürekli bir kazanç oluşturabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme İş Ortaklığı

Yazılım Geliştirme İş Ortaklığı Programımız, Mysoft ürünlerinin entegrayon sağladığı projelerde, yazılım süreçlerinin analiz, tasarım geliştirme ve test süreçlerini içermektedir.

Yazılım geliştirme projeleri genellikle belli paketler şeklinde iş ortağına devredilerek tüm sürecin iş ortağı tarafında yürütüldüğü ve anahtar teslim olarak Mysoft'a devredildiği süreci kapsamaktadır.

İş ortağımız olarak, yazılım geliştirme süreçlerinde proje sonrası bakım ve destek anlaşmaları ile de gelirinizi sabit hale getirebilirsiniz. Ayrıca ortak proje bazlı işler yaparak ürün ortaklığı ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri İş Ortaklığı

Danışmanlık ve yazılım geliştirme hizmetlerinde iş ortaklarımızın hizmet kalitesinin sürekli artması için kesintisiz destek veriyoruz.

İş ortaklarımız, yaptıkları projelerin bakım destek hizmetlerini de üstlenerek düzenli sabit gelir elde edebilirler. Projelerin bakım süreçlerinin yürütülmesi karşılığında bakım gelirlerini işin niteliğine göre belli oranlarda iş ortaklarımızla paylaşıyoruz.

 

 

 

 

İzlemek için tıklayınız:

...

İletişim bilgilerinizi bırakın,SİZİ ARAYALIM

YTÜ Yıldız Teknopark'ın başarı hikayeleri serisinin yıldızı Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş

8.02.2023 11:09:11

Mysoft'u rakiplerinden farklılaştıran en önemli özelliklerinden biri de ürünlerini tek bir platformda toplayarak...

Devamı

Global rakiplerimizle yarış halindeyiz

4.11.2022 10:09:27

Dijital dönüşümde Türkiye oyun kurucu haline geldi

Devamı

Mysoft CRM "Türkiye AR-GE 250 Araştırması ve Yenilikçi 10 Proje" Arasında Yerini Aldı!

3.08.2022 11:47:49

Mysoft CRM, Teknoparklardan Çıkan Ar-Ge 250 Araştırması ve Yenilikçi 10 Projeden biri oldu.

Devamı

Mysoft Gelir İdaresi Başkanlığı Onaylı e-Adisyon Uygulaması Özel Entegratörüdür!

9.03.2022 18:33:59

Mysoft'un e-Belge ürün yelpazesinde, e-Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, e-SMM, e-MMM, e-Döviz ve e-Adisyon yer almaktadır.

Devamı

Mysoft, İleti Yönetim Sistemi (İYS) AŞ'nin İLK İş Ortağı Oldu

23.07.2020 23:54:43

Mysoft, Ticari Elektronik İleti izinlerinin ve şikayet süreçlerinin yönetildiği İleti Yönetim Sistemi ile iş ortağı oldu.

Devamı

Dijital Operasyon Merkezimiz Tokat Teknopark'ta Açıldı!

30.09.2019 17:44:14

DİJİTAL OPERASYON MERKEZİMİZ TOKAT TEKNOPARK'TA 1 KASIM 2019'DA AÇILDI

Devamı

Mysoft Son 3 Yıllık Mali Verilerini Açıkladı: İşte O Veriler

16.09.2019 14:27:47

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş.'nin  güçlü büyümesi devam ediyor.

Devamı

Mysoft 3 Yılda 5 Kat Büyümeyi Hedefliyor

22.08.2019 00:00:00

Mysoft Dijital Dönüşüm yeni yapılanması ile kurumsal hedeflerini ciddi derecede büyüttü.

Devamı

TechnoLogic : Mysoft 3 Yılda 5 Kat Büyümeyi Hedefliyor

11.08.2019 17:50:57

Mysoft Genel Müdürü Hüseyin Şahin: "Şirketler, mevcut ekiplerini ve iş fırsatlarını izlemede zorluklar yaşıyor"

Devamı
WhatsApp