İŞ ORTAKLIĞI

mysoft iş ortaklığı

Dijital Dönüşüm İş Ortağılığı Ekosistemimiz Mypartner'e katılın, Birlikte Kazanalım.

Mysoft olarak Mypartner iş ortaklığı platformumuz ile birlik olmanın gücüne inanıyoruz. Büyümemizde en önemli katkıyı iş ortaklarımızından alacağımızan alıyor ve iş ortaklarımızla beraber büyüyoruz. 

Temel amacımız karşılıklı kazan-kazan ilişkisi içerisinde uzun dönem beraber çalışabileceğimiz adil paylaşım yapabileceğimiz iş ortaklıklarımızın sayısını artırmaktır.

Konusunda yetkin olan İş ortağımızın bizden daha fazla kazanacağı bir dijital iş ortaklığı ekosisteminin her daim daha güçlü ve uzun dönemli olacağına inanıyoruz. 

İŞ ORTAKLIĞI YAPTIĞIMIZ ALANLAR

İş ortağı adayımız gerekli yetkinlikleri sağladığı aşağıdaki tüm başlıklarda iş ortağı olabilmektedir.

Satış İş Ortaklığı

Satış İş Ortaklığı Programımız

gibi ürünlerimizin gibi satış süreçlerini içermektedir. İş ortaklarımız satış fırsatının üretiminden satışına kadar tüm süreçleri Mysoft olarak sağladığımız bir portal üzerinden takip edebilmektedir. 

Ürünlerimiz hem lisans satışı hemde aylık yada yıllık kiralama şeklinde satılmaktadır. 2 ayrı lisanslama şekline ait gelir paylaşım oranları farklıdır. Gelir paylaşım modelinde her daim iş ortağımızın daha fazla kazanmasını önemsiyoruz.  

İş ortaklarımız sadece potansiyel müşteri adayı yönlendirebileceği gibi, satış sürecini ortak yürütme ya da tamamen tüm satış sürecinin iş ortağı tarafından yürütüldüğü modellerde çalışabilmektedir. Ayrıca Mysoft olarak bizde iş ortaklarımıza kendi operasyon merkezimiz aracılığı ile tesbit ettiğimiz potansiyel müşteri adaylarını paylaşmaktayız.

İş ortağımıza satı sürecinde her türlü desteği sağlıyarak, istedikleri satış hedeflerine ulaşmasını sağlayacak yaklaşımları ortak planlıyoruz.

Danışmanlık İş Ortaklığı

Danışmanlık İş Ortaklığı Programı Mysoft ürünlerinin proje yönetimi, uygulama ve eğitim hizmetlerini içermektedir. Danışmanlık projerinde iş ortaklarımızla hem Adam/gün üzerinden çalışılmakta hemde proje bazlı anahtar teslim danışmanlık süreçleri devri yapılmaktadır.

İş ortağımız hem kendi sattığı projelerin danışmanlığını yapabildiği gibi, başka iş ortaklarımızın satışlarının da danışmanlıklarını devir alabilir ve kazanç elde edebilir. 

İş ortağımız olarak danışmanlığını yaptığınız  projelerin bakım ve destek süreçlerini de sürdürülerek sürekli bir kazanç oluşturabilirsiniz.

Yazılım Geliştirme İş Ortaklığı

Yazılım İş Ortaklığı Programı Mysoft CRM, E-Dönüşüm, e-ÖDE ürünleri veya özel yazılım, entegrayon projelerinde yazılım süreçlerinin analiz, tasarım geliştirme ve test süreçlerini içermektedir.

Yazılım Geliştirme Projeleri genellikle belli paketler şeklinde iş ortağına devredilip tüm sürecin iş ortağı tarafında yürütüldüğü anahtar teslim olarak Mysoft a verildiği bir süreci kapsar.

Yazılım geliştirme süreçlerinde iş ortağımız proje sonrası bakım ve destek anlaşmaları ile gelirini sabit hale getirebilmektedir.

Yazılım Geliştirme süreçlerinde ortak proje bazlı işler yaparak ürün ortaklığı ile kazan sağlayabilirsiniz.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri İş Ortaklığı

Danışmanlık ve yazılım geliştirme hizmetlerinde iş ortaklarımızın hizmet kalitesinin sürekli artması için kesintisiz destek veriyoruz. İş ortaklarımız yaptıkları porjelerin bakım destek hizmetlerini sürdürerek kazancını düzenli sabir gelire çevirebilmektedir. Projelerin bakım süreçlerinin yürütülmesi karşılığında bakım gelirlerini işin niteliğine göre belli oranlarda iş ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Güçlerimizi birleştirelim. İş Ortağı yapalım. Birlikte büyüyelim.

İş Ortağımız Olmak İçin Hemen Arayabilirsiniz.   0 212 091 0 212

info@mysoft.com.tr

İş Ortaklığı Başvuru Formu

Mysoft Son 3 Yıllık Mali Verilerini Açıkladı: İşte O Veriler

16.9.2019 14:27:47

Mysoft Dijital Dönüşüm A.Ş.'nin  güçlü büyümesi devam ediyor.

Devamı

Yenisafak.com : Mysoft 3 Yılda 5 Kat Büyümeyi Hedefliyor

22.7.2019 17:00:47

Genel Müdürümüz Hüseyin Şahin:Şirketler, ekiplerini ve iş fırsatlarını izlemede zorlanıyor.

Devamı

Marmara Üniversitesi'nden Mysoft'a Ödül

29.6.2019 16:05:24

Dijital Atöyle kapsamında yapılan çalışmalar nedeniyle Marmara Üniversitesinden ödül aldık.

Devamı
WhatsApp