Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Mysoft Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital Dönüşüm Nedir?

Dijital dönüşüm, değişen iş ve pazar gereksinimlerini karşılamak amacıyla yeni iş süreçlerinde, iş kültüründe ve müşteri deneyimlerinde dijital teknolojileri kullanma sürecidir. Dijital çağdaki yeniden boyutlandırma olarak da adlandırılabilir.

Mysoft Dijital Dönüşüm

Mysoft Dijital Dönüşüm süreçlerinde müşterilerine teknoloji danışmanlığı yaparak, en güncel dijital yaklaşımları müşterilerine sunar ve müşterilerinin dijital dönüşüm alanında  kullandıkları teknolojilerin belirlenmesi başta olmak üzere iş süreçlerini geliştirerek, doğru stratejilerle karar vermelerini kolaylaştırır.

Günümüz dijital ekonomisinin yakıtı veridir ve kritik başarı faktörü varlıklar veya gelirler değil kullanıcılardır.

Dijital dönüşüme insan, süreç ve teknoloji perspektifinden bakıyoruz. Üretkenliği ve global rekabet gücünü arttırarak müşterilere daha yakın olmak ve ilgi çekici müşteri deneyimi sunmak için stratejik olarak tasarlanmış, ölçeklenebilir ve esnek çözümler üretiyoruz. Gelişmiş teknolojilerin gücü ile değer üretme ve sürdürmelerine olanak sağlamaya odaklanarak, işletmeler arasında ve endüstrilerde bir teknoloji ortağı olarak hizmet ediyoruz.

Başarılı bir dönüşüm, dijital vizyon, inovasyon kültürü ve bu kültürü benimseme isteği dijital işletme için platform sağlayan yeni iş modellerinin kabulü ile başlar.

Dijital dönüşüm gibi, dijital iş ve kaynak yönetiminin amacı da kuruluşların sürekli değişen iş ortamına uyum sağlamalarına yardımcı olmaktır. Dijital Strateji ve dijital kabiliyetler bu noktada çok kritiktir. Bu, yöneticilerin ve ekiplerinin görevlerle beraber projelere öncelik verme, kaynakları yönetme ve teknolojiyi uygulama yollarını optimize ederek elde edilir. Dijital müşteriler ve organizasyonlar süreçleri kısaltır verimi artırır.

Mysoft Dijital Dönüşüm işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğuna uzman ekipleri uçtan-uca refaket eder. Süreçlerini kurar, yönetir, geliştirir ve sürdürür.

Bu çerçevede kurumların dijitalleşme yol haritaları çıkarılır ve öncelikle dijitale daha hazır yapılardan başlanarak dijital kurum yönetimine geçiş planı yapılır. 

Öncelikle sistem, güvenlik, sunucu, network, depolama, siber güvenlik altyapıları gözden geçirilir. Kurum içi ve kurum dışı uygulamalar, mobil arayüzler, iş zekası ve operasyonel raporlamalar, katma değerli servisler ele alınır.

Dijital Dönüşümün Sürekliliği

Dijital bir dönüşüm projesi sırasında öngörülemeyen engelleri aşmak için profesyonel bir teknoloji danışmanıyla ilerleyen şirketler dönüşüme daha iyi hazırlanacaktır. Dijital dönüşüm tek seferlik bir proje değil, stratejik bir şekilde yönetilmesi gereken sürekli bir süreçtir. İşletme düzeyinde, dönüşüm faaliyetleri sistematik olmalı ve ölçülmelidir.

Mysoft olarak 10+ yılı aşkın saha tecrübemizle, 15+ ortalama yıl deneyimli ve alanında uzman kadromuzla dijital dönüşüm süreci boyunca özel çözümlerle sizinleyiz.

Dijital Dönüşüm Nedir? D.D. Uygulamaları Hangileridir?

12.5.2020 22:28:54

Dijital Dönüşüm Nedir? İktidar sahibi olmanın yolu, dijital yaşama adapte olmaktan geçiyor.

Devamı

Milli Teknoloji Genel Müdürlüğü Görevleri Nedir?

15.4.2020 13:31:29

Milli Teknoloji Hamlesi'ni yürütmek, stratejik araştırma ve verimlilik için kritik öneme sahip 2 yeni genel müdürlük.

Devamı

İleti Yönetim Sistemi (İYS) Nedir? İzinlerini Tek Noktadan Yönetin

16.3.2020 14:06:56

İYS'ye kayıt yaptırmadan, onayı olmayan alıcılara sesli arama, e-posta ya da sms ile ticari elektronik ileti gönderilemeyecek.

Devamı
WhatsApp