CRM Yazılımlarında Olması Gerekenler Nelerdir?

CRM Yazılımlarında Olması Gerekenler Nelerdir?

Teknolojik yatırımlar, organizasyonların geleceği açısından kritik öneme sahiptir. Zamanı doğru kullanarak, tasarruf etmek ve verimliliği artırmak için en değerli araç CRM programlarıdır.

CRM YAZILIMLARINDA OLMASI GEREKENLER NELERDİR?

Kolay kullanım, otomatik iş akışı, raporlama, farklı yazılımlarla entegrasyon, mobil uyumluluk ve sosyal platformlarla entegrasyon iyi bir CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) yazılımının olmazsa olmazlarındandır.

Kolay kullanım:

Bir CRM programının en önemli özelliklerinden biri kolay kullanılabilir olmasıdır. Kullanıcı dostu arayüzüne sahip CRM programları, ekibin eğitimi için gereken zamanı minimum seviyeye indirecektir.

Otomatik iş akışları:

CRM yazılımları, her gün rutin olarak yaptığınız ve iş akışınızı oluşturan işlerinizi otomatik hale getirir. Bilhassa satış ve pazarlama departmanının iş akışını otomatik hale getirmek zaman ve maliyet tasarrufu sağlayacağı için önemlidir. Ayrıca otomatik iş akışlarının kolaylıkla oluşturulması, satış ekiplerinin doğru zamanda müşteriye erişebilmeleri için oldukça faydalıdır.

Entegrasyon:

İyi bir CRM yazılımının ticari yazılımlar, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımları, Muhasebe programları, sosyal medya araçları vb. günlük kullanılan pek çok programla entegrasyon sağlayabilmesi gerekmektedir.

Mysoft CRM Programı, İYS (İleti Yönetim Sistemi) , Ticari Yazılımlar , ERP Yazılımları, Muhasebe Programları, İnternet Siteleri ve Web Formları, IP Santral , Outlook , Toplu SMS ve Mail Gönderim Platformları , Sosyal Medya Araçları , Araç Takip Sistemleri , İnsan Kaynakları Siteleri gibi birçok yazılımla kolaylıkla entegre olur. Süreçlerinizi ve işinizi hızlandırır ve kolaylaştırır.

Mobil kullanılabilirlik:

Ofiste olmadığınız zamanlarda tüm satış pazarlama ve müşteri hizmetlerinizin performansını takip etmek istediğiniz de ihtiyacınız olan tek şey Mobil CRM'dir İster bir müşteriyle toplantı öncesinde notlarınızı gözden geçirmek isteyin, ister sahada sipariş alan satış temsilcisi olun. Mobil CRM sayesinde, masaüstünden erişebileceğiniz tüm bilgiye istediğiniz her yerden kolaylıkla erişim sağlarsınız.

Mysoft CRM Programının IOS ve Android pazar yerlerinden indirebileceğiniz mobil CRM uygulaması, kesintisiz satış yönetimi için sizin kullanımınızda. Mysoft Mobil CRM uygulamasından müşteri bilgilerini takip edin, yeni müşteri oluşturun, teklif verin, teklifleri siparişe çevirin. Yapmış olduğunuz müşteri ziyaretlerini Mysoft CRM 'e söyleyin, o sizin için yazıya çevirsin, zaman kaybetmeyin.

Sosyal CRM:

Sosyal CRM; geleneksel CRM araçlarının Facebook, Twitter, Instagram ve Linkedin vb. sosyal medya platformları ve İnternet Siteleri ile entegrasyonu sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bir kurum felsefesi ve stratejisi olan Sosyal CRM, teknoloji platformlarının, kurumsal kuralların, iş akışının, kurumsal süreçlerin ve sosyal özelliklerin desteği ile yapılan, müşteriyle katılımcının iletişim içine geçerek karşılıklı yarar sağlama çerçevesinde güven ve şeffaflığa dayalı bir ortam sağlar.

Sosyal medya kompleks bir yapıya sahip olduğu için amacınızı ve hedef kitlenizi net bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Sosyal CRM'den en iyi şekilde yararlanmak için müşteri hizmetleri, satış, pazarlama, ürün geliştirme vb. bütün departmanların katılımının sağlanması gerekir.

Sosyal CRM hakkında ayrıntılı bilgi almak için Sosyal CRM Nedir? Sosyal CRM'in Avantajları Nelerdir? ve Sosyal CRM'i Etkili Kullanma Yöntemleri Nelerdir? yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Etkin raporlama:

Raporlama CRM'in fayda sağlaması için en önemli kısımlardan biridir. Eldeki bilgilerden doğru ve hızlı rapor alınabilmesi CRM seçiminde dikkat edilmesi gereken bir kriterdir. Müşteri bilgileri, ziyaret kayıtları, verilen teklifler, açılan siparişler, gerçekleştirilen cirolar, satış adetleri vb. bilgiler ne kadar sağlıklı saklanır ve gerektiğinde kullanılırsa, o kadar anlamlı olmaktadır. Raporlanamayan hiçbir veri şirket geçmişini göstermekten ileriye gitmez. Firmalar için önemli olan geçmiş veriler ışığında geleceğe ışık tutacak raporlama sistemleridir.

mysoft-crm

Mysoft CRM Programı dinamik raporlama ile firmanıza özel, ihtiyacınıza yönelik raporlar oluşturursunuz. Dilerseniz raporlar istediğiniz dönemlerde dilediğiniz kişilere CRM üzerinden otomatik olarak gönderilir. Dilerseniz anlık olarak hem web ara yüzünden hem de Mobil CRM Programı üzerinden rapor içeriklerini anında inceleyebilirsiniz. Raporları CRM araçları ile Excel'e aktararak üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. CRM raporlama ile ilgili bir çok sorunuzu bir anda çözdüğü gibi geçmişe dönük veriler üzerinden geleceğinizi planlayarak analizler yapabilirsiniz.

Mysoft CRM Programı dinamik raporlama yapısı ile firmanıza özel raporlar oluşturarak anlık olarak takip edebilirsiniz.

Mysoft CRM, tüm iş ve satış süreçlerini yönetmenizi sağlayan güçlü bir araçtır. Mobil uygulamaları, kolay ve pratik kullanımı ile tüm ekibinizin rahatlıkla kullanacağı bir CRM programı için Mysoft CRM'i hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deepfake Nedir? Nasıl Kullanılır? Deepfake Kullanmak Suç Mu?

 1 Mart 2024 Cuma

Dijital çağın tehlikesi olarak nitelendirilen deepfake, derin kurgu veya derin sahte anlamındadır.

Devamı

2024 Asgari Ücret Ne Kadar? Asgari Ücretin İşverene Maliyeti Nedir?

 27 Aralık 2023 Çarşamba

Asgari ücret işçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu tarafından belirleniyor.

Devamı

e-Faturada Karekod Zorunlu Mu? e-Arşiv Faturada Karekod Zorunluluğu Nedir?

 10 Eylül 2023 Pazar

e-Fatura, e-Arşiv Fatura vb. elektronik belgelerde "Karekod" bulunması zorunlu oldu.

Devamı

Mal ve Hizmetlerde Uygulanacak KDV Oranları Arttırıldı

 7 Temmuz 2023 Cuma

7 Temmuz 2023 tarihli resmi gazete ile Mal ve Hizmetlerde Uygulanacak KDV Oranları Arttırıldı

Devamı

Beyanname Verilme ve Ödeme Süreleri İle Form Ba-Bs Verilme ve E-Defter ve Beratların Yüklenme Süreleri Uzatıldı

 30 Mart 2023 Perşembe

Beyannamelerin Verme Ödeme, "Form Ba-Bs" Bildirimlerinin Verilme ve e-Defter Beratların yüklenme süreleri uzatıldı.

Devamı

GİB'den e-Defter, e-Arşiv Fatura Hakkında Duyuru!

 26 Mart 2023 Pazar

1 Temmuz tarihi itibariyle e-belge uygulamalarına dahil olan mükelleflerce, 30 Haziran 2020 tarihine ...

Devamı

Şahıs Şirketi Nedir? Nasıl Kurulur? Şahıs Şirketi Açma Maliyeti 2024

 21 Mart 2023 Salı

e-Devlet üzerinden şahıs şirketi kuruluş işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Devamı

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura Kullanım Rekoru Kırdı!

 17 Mart 2023 Cuma

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından uygulamaya konan elektronik uygulamalar kullanım rekoru kırdı.

Devamı

e-İrsaliyede Karekod Zorunlu Mu? İnternetten Mal ve Hizmet Satışı Yapanlarda Karekod Zorunluluğu

 20 Şubat 2023 Pazartesi

e-İrsaliye Karekod zorunlu mu? İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapanlar için e-İrsaliye Karekodu zorunluluğu nedir?

Devamı
WhatsApp