ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ESNEK YAPI

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ESNEK YAPI

CRM'İ SİZE UYGUN ÖZELLEŞTİRİRELİM

Mysoft CRM ile size özel CRM yapıyoruz.

Mysoft CRM'in özelleştirilebilir esnek editör yapısı ile Mysoft CRM'i tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebiliyoruz. İş süreçlerinizi takip edebileceğiniz uygun ve eksiksiz bir yazılım haline getiriyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Paket yazılımlar hazır menü yapıları ve içeriklerle hizmet vermektedirler. Özelleştirilebilir tarafları da oldukça sınırlı ve maliyetli. Bir taraftan da firmaların ihtiyaçları ve çalışma şekilleri birbirinden farklı. Firma yetkilisi olarak sizlerin özel sayfalara, menülere ve süreçlere ihtiyacınız olabiliyor. Mysoft CRM olarak öncelikle ihtiyacınızı analiz ediyoruz, sonrasında da kodlama yapmadan editör yapımız üzerinden size özel sayfaları ve başlıkları oluşturuyoruz.

Mysoft Editör

Örneğin bir emlak firmasısınız ve gayrimenkullerinizin takibini yapmak istiyorsunuz. Mysoft CRM uzmanları olarak bizler kendi hazır CRM uygulamamız üzerinde saatler alabilecek bir süre içerisinde tam da sizin ihtiyacınızı karşılayacak gayrimenkul takip ekranları ve yapısı oluşturuyoruz.

Mysoft Editör Ne Sağlıyor?

İhtiyacınızı tam olarak karşılayan, eşsiz bir yazılıma sahip oluyorsunuz. Mysoft CRM de her firmanın kullandığı yazılım eşsiz ve tek.
Sizinle beraber gelişen ve ilerde çıkacak ihtiyaçlarınıza çok hızlı bir şekilde cevap veren bir yazılıma sahip oluyorsunuz. Dilerseniz biz ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz, dilerseniz size vereceğimiz eğitimle kendi Mysoft CRM'inizi kendiniz geliştirebiliyorsunuz.

Size özel yazılım geliştirilmesi için yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmıyorsunuz. Editör yapısı ile kodlama maliyetini sıfıra indirdiğimiz için çok uygun bütçelerle size özel Mysoft CRM sahibi oluyorsunuz.

Kendi yazılımınıza kavuşmak için aylar, yıllar beklemenize gerek yok. Mysoft CRM 'in gelişmiş editör yapısı ile günler içerisinde uygulamamızı size özel bir yapı ile kullanmaya başlarsınız.

MÜŞTERİ YÖNETİMİ

 30 Temmuz 2019 Salı

Müşteri yönetimi ile müşteri adayları ve müşterinizi aşama aşama takip edebilirsiniz. Potansiyel müşteriler için aday müşteri havuzu oluşturabilir,  yapılan görüşme süreçlerini tek tek kaydedebilirsiniz.

Devamı

FIRSAT YÖNETİMİ

 29 Temmuz 2019 Pazartesi

Mysoft CRM'in fırsat yönetim sistemleri ile satışın başladığı andan bittiği zamana kadar, aday ve mevcut müşterilerinizden gelen tüm satış fırsatlarını kayıt altına alır ve süreçlerini yönetirsiniz.

Devamı

TEKLİF YÖNETİMİ

 29 Temmuz 2019 Pazartesi

Teklif süreçlerinizi kolaylaştırıyor ve sistematik arşivlenmesi sağlıyoruz. Teklifedeki ürünlerinize, ürün ağacı yapısı ile çok kolay ulaşabilirsiniz. Teklifi belirlediğiniz şablona çevirir mail atabilirsiniz.

Devamı

SİPARİŞ YÖNETİMİ

 28 Temmuz 2019 Pazar

Sipariş Modülü ile satış sürecini uçtan uca yönetin. Teklif ile yapılan bir satış talebini yada direk firma talebini alın sipariş yönetimi ile satışı onaylanmış firmanın süreçlerini efektif şekilde yönetebilirsiniz. 

Devamı

GÖREV ve İŞ TAKİP YÖNETİMİ

 26 Temmuz 2019 Cuma

Görev planlamaları ile çalışanlar takvime bağlı olarak kendi görevlerini atayabildikleri gibi farklı ekiplerede takip ettikleri konular ile görev ataması yapabilirler. Anlık olarak ekiplerin yaptıkları işler kayıt altına alınır.

Devamı

KONUM TAKİP YÖNETİMİ

 25 Temmuz 2019 Perşembe

Konum takip yönetimi ile saha ekiplerinin yönetimi kolaylaşır. Konum takibi ile web ve mobil uygulamalar üzerinden firmalarınızı görüntüleyebilir ve ekiplerinizin konumlarını takip edebilirsiniz.

Devamı

SÖZLEŞME YÖNETİMİ

 24 Temmuz 2019 Çarşamba

Satış sonrası yönetilmesi gereken en kritik süreç firma ile imzalanacak sözleşmedir. Şablon sözleşmeleri, başlangıç ve bitiş tarihlerinin takibini, sözleşme içeriklerinin eksiksiz hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Devamı

ANKET ve FORM YÖNETİMİ

 24 Temmuz 2019 Çarşamba

Anketler geribildirim için vazgeçilmezdir. Mysoft Crm gelişmiş anket ve form yapılarımızla ile ürün ve servisleriniz hakkında müşterilerin fikirlerini kayıt altına alabilir ürün ve hizmet kalitenizi ölçersiniz.

Devamı

İK ve PERSONEL ALIM YÖNETİMİ

 23 Temmuz 2019 Salı

Doğru pozisyon için doğru personel seçimi başarıyı direk etkliyor. İK ekipleri alım süreçlerini ne kadar başarılı yönetebilirse geleceği o kadar garanti altına alınmaktadır. İK Modülü ile süreç güvence altına alınır.

Devamı

DOKÜMAN YÖNETİMİ

 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Teklifler, sözleşmeler, irsaliyeler, bakım anlaşmaları, proje yönetimi dökümanları, tasarım örnekleri, resimler vb. birçok dökümanı ilgili müşteri ye bağlı olarak istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz.

Devamı

DEMO NUMUNE ÜRÜN YÖNETİMİ

 21 Temmuz 2019 Pazar

Müşterilere gönderilen demolar etkin müşteri deneyimi oluşturmakta ve satışa bir adım daha yaklaştırmaktadır.  Mysoft CRM ile demo(numune) ürünlerin tüm süreçlerini kayıt altına alır takip edersiniz.

Devamı

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ESNEK YAPI

 15 Temmuz 2019 Pazartesi

Mysoft CRM'i tamamen ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebiliyoruz. Özel sayfalara, menülere ve süreçlere ihtiyacınız olabiliyor. İş süreçlerinizi takip edebileceğiniz eksiksiz bir yazılım haline getiriyoruz. 

Devamı

PROJE YÖNETİMİ

 10 Temmuz 2019 Çarşamba

Mysoft CRM ile firmanıza ait projeleri zaman kırılımlı olarak eksiksiz takip edebilir, tek bir noktadan tüm ekibinizin proje süreçlerini başlama bitiş zamanlarını görsel arayüzlerle görmesini sağlayabilirsiniz.

Devamı

DİNAMİK RAPORLAMA

 24 Temmuz 2018 Salı

Dinamik raporlama ile ihtiyacınıza yönelik raporlar oluşturabilir, istediğiniz dönemde dilediğiniz kişilere otomatik olarak gönderebilirsiniz. Anlık olarak hem Web'den hem de mobilden inceleyebilirsiniz.

Devamı
WhatsApp