DİNAMİK RAPORLAMA

DİNAMİK RAPORLAMA

CRM Dinamik Raporlama

Firmaların en büyük değerlerinden biri datalarıdır. Müşteri bilgileri, ziyaret kayıtları, verilen teklifler, gerçekleştirilen cirolar, satış adetleri.. Ne kadar sağlıklı saklanır ve gerektiğinde kullanılırsa anlamlı olur. Raporlanamayan hiçbir veri şirket geçmişini göstermekten ileriye gitmez. Firmalar için önemli olan geçmiş veriler ışığında geleceğe ışık tutacak raporlama sistemleridir. Mysoft CRM raporlama özelliği tam da bu noktada devreye girer.

Mysoft CRM dinamik raporlama sistemi ile firmanıza özel, ihtiyacınıza yönelik raporlar oluşturursunuz. Dilerseniz raporlar istediğiniz dönemlerde dilediğiniz kişilere otomatik olarak gönderilir. Dilerseniz anlık olarak hem Web arayüzünden hem de mobil uygulamalardan rapor içeriklerini anında inceleyebilirsiniz. Raporları Excel’e aktararak üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Mysoft CRM raporlama ile ilgili bir çok sorununuzu bir anda çözdüğü gibi geçmişe dönük veriler üzerinden geleceğinizi planlayarak analizler yapar.

CRM FİRMANIZ İÇİN BİR YOL GÖSTERİCİDİR.

SQL-VeriTabanı-Üzerinden-Raporlama

Analiz Sistemine Örnek Vermek Gerekirse

Telefonla randevu alarak yüz yüze görüşmeler ile satış yapan bir firma olduğunuzu düşünelim:

 • Yapılan aramalarda arama sonuçları örnekleri aşağıda belirtilen istediğiniz anket soruları ile sisteme kaydedilir.
 1. Rakip ürün kullanıyor
 2. İhtiyacı yok
 3. Randevu alındı.
 • Mysoft CRM üzerinden randevu bilgileri görev olarak atanan saha yöneticisi ziyaret gerçekleştirir. Kısa anket sonuçları ile ziyaret sonucunu aktivite olarak sisteme kaydeder.
 1. İlgilenmedi
 2. İkinci görüşme yapılacak
 3. Teklif verildi
 4. Satış

Mobil--Paylasim

 • Bu süreçlerden sonra teklif ve satış aşamalarına geçildiği taktirde Mysoft CRM müşteri ile yapılan tüm etkileşimleri, teklif ve satışları kaydeder.
 • Dönem sonunda Mysoft CRM size dönem içerisinde telefonla kaç görüşme yapılmış, görüşme sonuçları nasıl gerçekleşmiş, alınan randevuların kaçına ziyaret gerçekleşmiş, ziyaret sonucu yüzde olarak kaç müşteriye ne kadar teklif verilmiş, verilen tekliflerin kaçı ne tutarda satışa dönmüş dilerseniz saha yöneticisi dilerseniz bölge bazlı raporlar.
 • Belli bir süre sonrasında çıkan raporlar sonucunda dönem sonunda ciro hedefinizi girdiğinizde kaç adet arama yapılması, ziyaret gerçekleşmesi, ne kadarlık toplam teklif verilmesi ve satış hedefinizin ne olması gibi analizleri size otomatik olarak iletir.

Mysoft CRM raporlama sistemi ile dönem içerisinde hedeflerinizin neresinde olduğunuzu raporlarken ileriye dönük fizibilite ve hedef çalışmalarınızı otomatikleştirmiş olursunuz.

CRM Hakkında Sorularınız İçin Sizi Arayalım

CRM Hakkında Dikkatinizi Çekebilecek Yazılar

WhatsApp Image 2020-03-11 at 23.08.58

MÜŞTERİ YÖNETİMİ

 30 Temmuz 2019 Salı

Müşteri yönetimi ile müşteri adayları ve müşterinizi aşama aşama takip edebilirsiniz. Potansiyel müşteriler için aday müşteri havuzu oluşturabilir,  yapılan görüşme süreçlerini tek tek kaydedebilirsiniz.

Devamı

FIRSAT YÖNETİMİ

 29 Temmuz 2019 Pazartesi

Mysoft CRM'in fırsat yönetim sistemleri ile satışın başladığı andan bittiği zamana kadar, aday ve mevcut müşterilerinizden gelen tüm satış fırsatlarını kayıt altına alır ve süreçlerini yönetirsiniz.

Devamı

TEKLİF YÖNETİMİ

 29 Temmuz 2019 Pazartesi

Teklif süreçlerinizi kolaylaştırıyor ve sistematik arşivlenmesi sağlıyoruz. Teklifedeki ürünlerinize, ürün ağacı yapısı ile çok kolay ulaşabilirsiniz. Teklifi belirlediğiniz şablona çevirir mail atabilirsiniz.

Devamı

SİPARİŞ YÖNETİMİ

 28 Temmuz 2019 Pazar

Sipariş Modülü ile satış sürecini uçtan uca yönetin. Teklif ile yapılan bir satış talebini yada direk firma talebini alın sipariş yönetimi ile satışı onaylanmış firmanın süreçlerini efektif şekilde yönetebilirsiniz. 

Devamı

GÖREV ve İŞ TAKİP YÖNETİMİ

 26 Temmuz 2019 Cuma

Görev planlamaları ile çalışanlar takvime bağlı olarak kendi görevlerini atayabildikleri gibi farklı ekiplerede takip ettikleri konular ile görev ataması yapabilirler. Anlık olarak ekiplerin yaptıkları işler kayıt altına alınır.

Devamı

KONUM TAKİP YÖNETİMİ

 25 Temmuz 2019 Perşembe

Konum takip yönetimi ile saha ekiplerinin yönetimi kolaylaşır. Konum takibi ile web ve mobil uygulamalar üzerinden firmalarınızı görüntüleyebilir ve ekiplerinizin konumlarını takip edebilirsiniz.

Devamı

SÖZLEŞME YÖNETİMİ

 24 Temmuz 2019 Çarşamba

Satış sonrası yönetilmesi gereken en kritik süreç firma ile imzalanacak sözleşmedir. Şablon sözleşmeleri, başlangıç ve bitiş tarihlerinin takibini, sözleşme içeriklerinin eksiksiz hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Devamı

ANKET ve FORM YÖNETİMİ

 24 Temmuz 2019 Çarşamba

Anketler geribildirim için vazgeçilmezdir. Mysoft Crm gelişmiş anket ve form yapılarımızla ile ürün ve servisleriniz hakkında müşterilerin fikirlerini kayıt altına alabilir ürün ve hizmet kalitenizi ölçersiniz.

Devamı

İK ve PERSONEL ALIM YÖNETİMİ

 23 Temmuz 2019 Salı

Doğru pozisyon için doğru personel seçimi başarıyı direk etkliyor. İK ekipleri alım süreçlerini ne kadar başarılı yönetebilirse geleceği o kadar garanti altına alınmaktadır. İK Modülü ile süreç güvence altına alınır.

Devamı

DOKÜMAN YÖNETİMİ

 22 Temmuz 2019 Pazartesi

Teklifler, sözleşmeler, irsaliyeler, bakım anlaşmaları, proje yönetimi dökümanları, tasarım örnekleri, resimler vb. birçok dökümanı ilgili müşteri ye bağlı olarak istediğiniz formatta kaydedebilirsiniz.

Devamı

DEMO NUMUNE ÜRÜN YÖNETİMİ

 21 Temmuz 2019 Pazar

Müşterilere gönderilen demolar etkin müşteri deneyimi oluşturmakta ve satışa bir adım daha yaklaştırmaktadır.  Mysoft CRM ile demo(numune) ürünlerin tüm süreçlerini kayıt altına alır takip edersiniz.

Devamı

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ESNEK YAPI

 15 Temmuz 2019 Pazartesi

Mysoft CRM'i tamamen ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebiliyoruz. Özel sayfalara, menülere ve süreçlere ihtiyacınız olabiliyor. İş süreçlerinizi takip edebileceğiniz eksiksiz bir yazılım haline getiriyoruz. 

Devamı

PROJE YÖNETİMİ

 10 Temmuz 2019 Çarşamba

Mysoft CRM ile firmanıza ait projeleri zaman kırılımlı olarak eksiksiz takip edebilir, tek bir noktadan tüm ekibinizin proje süreçlerini başlama bitiş zamanlarını görsel arayüzlerle görmesini sağlayabilirsiniz.

Devamı

DİNAMİK RAPORLAMA

 24 Temmuz 2018 Salı

Dinamik raporlama ile ihtiyacınıza yönelik raporlar oluşturabilir, istediğiniz dönemde dilediğiniz kişilere otomatik olarak gönderebilirsiniz. Anlık olarak hem Web'den hem de mobilden inceleyebilirsiniz.

Devamı
WhatsApp